• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

•       Dzień Babci i Dziadka to dni szczególne w kalendarzu, ponieważ to właśnie Oni – Babcia i Dziadek zajmują wyjątkowe miejsce w sercach naszych przedszkolaków. Jak co roku dzieci z Przedszkola „Tęcza” przygotowały dla swoich bliskich program artystyczny oraz drobne upominki wykonane z największą starannością. Wszystkie wnuczęta z przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki podczas nagrań w swoich salach. Niestety z przyczyn oczywistych, również w tym roku nie mogliśmy gościć naszych Ukochanych Dziadków w progach przedszkola. Jednak to nie przeszkodziło nam w stworzeniu pięknego programu artystycznego z udziałem przedszkolaków, który został umieszczony na Platformie MS Teams.

Tekst: Joanna Polikowska